fbpx

REGULAMIN WARSZTATÓW

1) na warsztatach traktujemy się po partnersku, z szacunkiem i wyrozumiałością. Akceptujemy to, że mamy różne potrzeby, inną historię, odmienne punkty widzenia, różne style wyrażania się, różne pomysły na siebie i życie oraz całą swoją indywidualność. W przypadku trudnej sytuacji z innym uczestnikiem lub prowadzącym, nazywamy swoje odczucia, potrzeby oraz swoje intencje, natomiast nie przypisujemy intencji drugiej osobie, nie używamy wobec niej słów obraźliwych, generalizacji ani innych form manipulacji czy agresji.

2) na warsztacie pracujemy nad tematem materiałem związanym z tematem warsztatów. Grupa nie jest miejscem do załatwiania personalnych spraw, interesów, konfliktów itp.

3) zasada 4 ścian – to, co się dzieje na warsztatach, zostaje w tej grupie. W szczególności zabronione jest wynoszenie na zewnątrz takich informacji, jak:
– informacje o tym, kto uczestniczy w warsztatach (o sobie możesz jak najbardziej pisać i informować, że uczestniczysz, natomiast nie mów np., że uczestniczy też osoba X – no chyba że wyrazi na to zgodę)
– informacje i przeżycia, którymi dzielą się uczestnicy
– moje autorskie materiały i nagrania – są one objęte prawami autorskim

4) osoby nieprzestrzegające regulaminu mogą dostać upomnienie w przypadku pierwszego naruszenia. W przypadku drugiego naruszenia uczestnik zostaje usunięty z grupy bez zwracania kosztów za udział w warsztacie.

5) zabronione jest blokowanie administratorów i moderatorów grupy, nawet po zakończonym warsztacie. Osoba, która zablokuje administratora lub moderatora grupy zostanie usunięta z grupy bez ostrzeżenia.

Mam coś dla Ciebie

Pobierz darmowy pdf
„Asertywność w pracy i w biznesie”

Zobacz świetne przykłady asertywnych zachowań!

check-mark

Gratulacje!

Darmowy pdf „Asertywność w pracy i w biznesie” jest już w drodze do Ciebie.

Ostatnim krokiem jest potwierdzenie adresu e-mail w twojej skrzynce pocztowej.
Obiecuję – zero spamu.