fbpx

10 czynników, które zwiększają podatność na manipulację

manipulacje

Gratka dla tych wszystkich, którzy wikłają się w trudne, toksyczne relacje! 🙂 Na moim kanale na YouTube udostępniłem pierwsze nagranie z niedawno prowadzonego przeze mnie szkolenia “STOP manipulacjom”. Szkolenie składało się z 4 transmisji o tym, jak zatrzymać manipulacje i wyjść z toksycznych relacji.

Przygotowałem dla Was pierwsze z tych 4 nagrań i wrzuciłem do niego plansze z prezentacji, by łatwiej było śledzić omawiane wątki.

W nagraniu znajdziecie m.in.:

  • jak się tworzą schematy emocjonalne – czyli dlaczego przeszłość tak nas zaprogramowała, że w dorosłości nawet jeśli wiemy, że tkwimy w toksycznej relacji, to nie potrafimy się z niej uwolnić. I dlaczego każdy kolejny związek – który z natury powinien być lepszy – bywa czasem powieleniem tego, co było w starym związku.
  • 10 czynników, które budują podatność na manipulację – zobaczysz związek między tym, jak Cię traktowali w domu rodzinnym a jakie wzorce odtwarzasz teraz
  • dlaczego “nie widzimy” manipulacji – czasem faktycznie jej nie dostrzegamy, ale czasem po prostu nie chcemy jej widzieć i dopiero po czasie uderzamy się w czoło z oczywistym odkryciem, że manipulacje widzieliśmy już wcześniej, ale nic z nią nie zrobiliśmy!

Jeśli to nagranie okaże się dla Ciebie przydatne, to mam dla Ciebie gratkę! W środę 26 sierpnia rusza 3-tygodniowe szkolenie online “Nie dam się podejść – antymanipulacja i asertywność”. W zamkniętej grupie na Facebooku będziemy ćwiczyć i schematy, i sposoby reagowania na manipulację, ataki i inne nieciekawe zagrywki. Sprawdź, czy to dla Ciebie! 🙂


Zapraszam Cię również do grupy Inteligencja emocjonalna – bartoszliberski.pl, gdzie dużo ćwiczymy, rozmawiamy i się wspieramy. Są tematy rodziny, związków, ciała, wolności, spontaniczności, ale poruszamy także problemy: depresja, zdrady, manipulacje, nałogi… Wszystko po ludzku!

LINK DO GRUPY (KLIK).

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mam coś dla Ciebie

Pobierz darmowy pdf
„Asertywność w pracy i w biznesie”

Zobacz świetne przykłady asertywnych zachowań!

check-mark

Gratulacje!

Darmowy pdf „Asertywność w pracy i w biznesie” jest już w drodze do Ciebie.

Ostatnim krokiem jest potwierdzenie adresu e-mail w twojej skrzynce pocztowej.
Obiecuję – zero spamu.